lim10pos

Cafe, Restoran, Tekstil, Manav, Paket Servis, Masa Yönetim, Stok Yönetim, Kurye Yönetim, Ciller ıd, Gelir Ve Gider, Borçlu Hesap Yönetim, Tam otomatik işletme yönetimi yazılımını lim10soft olarak anahtar teslim şekliyle sizlere teslim ediyoruz.

PROGRAM ÖZELLIKLERI
*Garsonlarınız kendi telefonları veya tabletleriyle kolayca sipariş alırlar mutfakla herhangi bir iletişim kurmazlar. Ürün en ince detaylarına kadar programdan kolayca seçilmektedir. Seçenekli ürünlerde sorun yaşanmaz.

*Garsonların verdiği siparişler mutfağa gidecek olanlar mutfaktan fiş olarak direk çıkar. Çıkmaması istediğiniz ürünlerinizi kolayca ayarlayabilirsiniz. Fiş çıkması yerine tabletlerden programın mutfak ekranı kullanılarak kolayca takip yapabilirsiniz. Mutfak ekranına gidecek ürünleri ve fişte çıkacak ürünleri kolayca ayırabilir ayarlayabilirsiniz.

*Paket Servis modülümüz direk dükkan telefonuna ciller ıd cihazı bağlanır. Müşteri aradığında telefon numarası bilgisayarda çıkar müşterinin adresini 1 kere kaydedersiniz. Müşteri bir daha aradığı zaman adresiyle birlikte gözükür. Tek yapmanız gereken Müşteriden siparişi almak olacaktır. Paket Servis ekranından siparişin gittiğini ücreti alındığını Siparişe hangi kuryenin gittiğini görebileceksiniz. Kuryenin ne kadar para yaptığını cebinde kaç parası olduğunuda görebileceksiniz.

* Müşteri kayıt Veresiye Defteri
Müşterilerinizi kayıt edip o müşteriyi borçlandırmaya yarar. Müsterinizi kayıt ederek Müşteri aradığı zaman veya masaya oturduğu zaman hesabı veresiye olacaksa 1 tuşla o hesap borcuna yazılır. Müşterinin borcunu program üzerinden kolayca yönetebilir.

*Kasaya günlük gelir giderlerinizi yazabilirsiniz kasa durumunuzu tam otomatik yönetebilirsiniz. Kazancınız geliriniz ne kadar kar yaptığınız kasanızda nekadar var hepsini detaylı görebilirsiniz.

* Ürün satış raporu Adisyon toplamınızdır hangi üründen kaç tane sattığınız en çok satılan ürününüzü tam detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

*Stok yönetiminde bir pidenin içine kaç gr et koyduğunuzu bile ayarlayabilirsiniz. Satılan ürünleriniz otomatik olarak düşer. Siz her saniye ne kadar kolam var ne kadar etim var ne kadar kıymam var takip edebilirsiniz.
ADISYON KAÇAKLARINDAN KURTULUN

 

Info

Kafe, Restoran Yazılımı

Hemen Teklif Al

Bunumu Arıyorsun